You are currently viewing JOGA W DOMU POD LIPĄ

JOGA W DOMU POD LIPĄ

  • Post category:wydarzenia

Drodzy, i znowu październik w Domu pod Lipą.

Bezustannie zależy mi na tym, byśmy na chwilę oderwali się od życia w Poznaniu i pozwolili sobie na czas tylko dla siebie, bez telefonów, komputerów, zgiełku i drgań, a wiecie już, że to w tym miejscu jest możliwe.
Jak zawsze zadbam o to, byście mieli wystarczająco dużo czasu dla siebie. Będzie czas na spacery, rozmowy, czytanie, i bycie przy kominku ale też na odpuszczenie, bycie ze sobą.Szanując Wasz i swój czas, wracam do Domu pod Lipą. Miejsce jest szczególne, bo położone na skraju pół, łąk i lasu w otulinie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Cisza, na której mi tak zależy, jest tam stałym bywalcem.

DLA KOGO:

Zajęcia jogi będą przeznaczone dla wszystkich chcących praktykować. Poziom zaawansowania w praktyce nie ma znaczenia. Będą to głównie zajęcia z vinyasy łagodnej i dynamicznej ale również pewna nowość. 

GDZIE:

KIEDY:

(6) 7-9 października 2022 r.

PLAN:

Szczegółowy plan pojawi się bliżej wyjazdu. Na pewno będzie dużo jogi, pranayamy, jogi nidry, masażu dźwiękiem.

CO JEMY:

Samo dobro:-) jedzenie przygotowuje Sylwia, która potrafi wyczarować cuda. Jemy oczywiście wegetariańsko. W ciągu dnia mamy trzy posiłki – śniadanie, obiad i na kolację zupę.

KOSZT:

770 zł od czwartku, 670 zł od piątku.
Istnieje możliwość wyboru czasu pobytu od czwartku lub od piątku, od tego uzależniona jest kwota wyjazdu. Proszę przy rezerwacji miejsca podać opcję, którą wybieracie.Zaliczka w wysokości 200 zł płatna przy rezerwacji. Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu. Brak wpłaty zaliczki w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji.
Zaliczka jest bezzwrotna! Jest gwarancją rezerwacji miejsca i jako taka nie podlega zwrotowi. Numer konta przesłany zostanie w mailu potwierdzającym zapis.Ilość miejsc jest ograniczona.
Wpłata zaliczki do 31 lipca 2022

Zaliczka jest bezzwrotna! Jest gwarancją rezerwacji miejsca i jako taka nie podlega zwrotowi. Numer konta przesłany zostanie w mailu potwierdzającym zapis.Ilość miejsc jest ograniczona

Wpłata zaliczki do 31 lipca 2022

W cenie: praktyka, opieka instruktorów, zakwaterowanie w ośrodku Dom pod Lipą, wyżywienie, stały dostęp do ciepłej kawy, herbaty, wody.

Dojazd we własnym zakresie (zapewniony parking).

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

Napisz do mnie lub zadzwoń: Iza tel. 668 067 395, e-mail: info@izabelarzyskoyoga.pl 

NIESPODZIANKA:

W tym roku oprócz Agaty refleksolożki, która prawie od samego początku jest z nami i dba o Wasze dobre samopoczucie, zgodziła się jechać ze mną Gosia. Wszystko potoczyło się tak pięknie, wręcz samo, że aż nie mogę w to uwierzyć. To, co robi, jest niesamowite więc nie mogłam nie zapytać czy nie zechciałaby być częścią tego naszego spotkania. Znamy się już tak długo, że już nawet nie liczę lat. Obie znalazłyśmy się po latach na tej samej ścieżce i to jest najbardziej niesamowite w naszej relacji. Tak o sobie pisze sama:

„Kto pozna tajemnicę tonów, ten dotrze do misterium całego wszechświata“ 
Hazrat Inayar Kahn 

useful content

Cześć, mam na imię Gosia. Jestem nauczycielką hatha jogi i jogi nidry oraz terapeutką dźwiękiem. Skąd ta fascynacja? Ponieważ tak jak kosmos powstał z dźwięku, tak i my z niego powstaliśmy. Jesteśmy dźwiękiem i wibracją. W każdej kulturze mówi się o dźwiękach światów. Dla Hindusów początkiem wszystkich rzeczy jest NADA – ton pierwotny. NADA BRAHMA – świat to dźwięk. Odwiecznym tonem hinduskiego i tybetańskiego kręgu kulturowego jest OM/AUM. Sylaba OM jest najświętszą mantrą i symbolem prodrgania bytu. Masaż misami wykorzystuje zjawisko przepływu fali dźwiękowej przez organizm, przywracając tym samym równowagę na wszystkich jego poziomach. Ich źródła pochodzenia wywodzą się z Tajlandii, Indii, Nepalu. Coraz częściej jednak terapia dźwiękiem jest formą stosowaną w wielu procesach rehabilitacyjnych także na zachodzie świata. Z radością przyjęłam propozycję Izy, by otulić was dźwiękiem i wibracjami podczas pobytu w Domu pod Lipą 
Przygotowałam dla was wieczorną kąpiel w dźwiękach mis, dzwonków koshi, kalimby i innych instrumentów, a także głęboko relaksacyjną sesję jogi nidry z dźwiękami mis w tle. 
Cieszę się na spotkanie z Wami. Do zobaczenia. 

ZAPRASZAM NIE TYLKO W SWOIM IMIENIU