PRAKTYKA MEDYTACJI

Po raz drugi zapraszam na praktykę medytacji w oparciu o MBSR.

Dobrze wierzyłam, że spotkamy się ponownie. 

Drugie spotkanie odbędzie się 8 grudnia o 19.30 w Jasnej Aurze na os. Chrobrego 110A. Spotkanie potrwa godzinę.

https://jasnaaura.pl/

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisać można się telefonicznie 668 067 395 (whatsapp też) lub pisząc mail izabelarzyskoyoga@gmail.com, messenger też może być.

Obowiązuje zapisanie się, proszę to uszanować. 

Udział w spotkaniu jest za dowolną opłatą, jeśli poczujesz, że chcesz zostawić symboliczną kwotę, będzie taka możliwość.

Spotkanie drugie poprowadzi Adam, pozwolę sobie użyć słów – moja bratnia, medytacyjna dusza. Człowiek, który nigdy we mnie nie zwątpił, co podkreślam wielokrotnie. Mogłabym tu godzinami pisać i pisać na Jego temat, ale po co. Z Nim po prostu warto być w medytacji, dać się poprowadzić.

Chcę by ten czas był odpowiedzią na potrzebę moją i innych osób z Poznania by taka grupa powstała. Jestem pewnie tylko takim organizatorem, twórcą może, byśmy także mieli taką przestrzeń na praktykę.

Spotkania, na początek nie długie, są skoncentrowane konkretnie na praktykach zaczerpniętych z programu Mindfulness Based Stress Reduction (Redukcja Stresu poprzez Uważność), programu stworzonego przez Jona Kabata-Zinna, który przeniósł na grunt psychoterapii praktyki medytacyjne zaczerpnięte z tradycji buddyjskiej. 

Od kilku lat jeżdżę na spotkania medytacyjne organizowane i prowadzone przez Tomasza Kryszczyńskiego. To właśnie Jego sposób prowadzenia spotkań, jego rodzaj wrażliwości i wiele innych czynników, które zostawię dla siebie, sprawiły, że wybrałam Jego na osobę, z którą chcę tą drogą podążać, gubić się, wątpić i doświadczać.

Jeszcze raz podkreślam, spotkania nie mają charakteru kursu czy szkolenia. 

Dziękuję Tomaszowi Kryszczyńskiemu za zielone światło dla grupy, wsparcie i ten rodzaj akceptacji, który mnie buduje oraz Adamowi Powiertowskiemu za permanentną wiarę we mnie od momentu, gdy się poznaliśmy.

KONTAKT: info@izabelarzyskoyoga.pl

TELEFON: 668 067 395

Copyright © 2024 Izabela Rzysko Yoga | Powered by Izabela Rzysko Yoga