You are currently viewing JESIENNY CZAS Z JOGĄ

JESIENNY CZAS Z JOGĄ

Na jesień zapraszam Was do Kotliny Kłodzkiej. Razem z Gosią, którą już znacie, zapraszam na wspólny czas w górach. Jesienny czas z jogą ma być czasem, który lubię szczególnie czyli takim byciem w zgodzie ze sobą i dzieleniem się tym z innymi. Chciałabym wraz z Gosią, abyście przez moment poczuli, że jest możliwa zgoda na bycie ze sobą i bycie sobą, nie tylko podczas wyjazdu. Tę myśl, energię i poczucie, chciałabym byście nieśli przez życie.

DLA KOGO:

Zajęcia jogi będą przeznaczone dla wszystkich chcących praktykować. Poziom
zaawansowania w praktyce nie ma znaczenia. Będą to głównie zajęcia z vinyasy łagodnej i dynamicznej, ale także zajęcia w oparciu o praktyki medytacyjne. Dużo relaksu, koncertów dźwiękiem, dużo mis i gongów i jogi nidry.

GDZIE:

Dom Jesionów, Kotlina Kłodzka

www.domjesionow.pl

KIEDY:

4.10-8.10 2023 r.

4.10-8.10 2023 r.

4.10-8.10 2023 r.

4.10-8.10 2023 r.

PLAN:

Szczegółowy plan pojawi się bliżej wyjazdu.

CO JEMY:

Samo dobro. Jemy oczywiście wegetariańsko. W ciągu dnia mamy trzy posiłki – śniadanie, obiad i kolację.

INWESTYCJA:

Koszt 1500 zł pokoje 2-3 osobowe

W cenie:
praktyki, opieka moja i Gosi, zakwaterowanie w ośrodku, wyżywienie, stały dostęp do ciepłej herbaty, wody.

W cenie:

W cenie:

W cenie:

Zadatek w wysokości 400 zł płatny przy rezerwacji. Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu lub na tydzień przed wyjazdem na wskazane konto. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny! Jest gwarancją rezerwacji miejsca i jako taki nie podlega zwrotowi.
Numer konta przesłany zostanie w mailu potwierdzającym zapis.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Wpłata zaliczki do końca lipca 2023

do końca lipca 2023

do końca lipca 2023

do końca lipca 2023

Dojazd we własnym zakresie.

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

Z KIM JEDZIESZ?

Iza

Gosia

Jogini, praktykująca od blisko 20 lat, od ponad 13 mieszkająca w Brukseli, gdzie od zeszłego roku prowadzi zajęcia pod nazwą „Go for rest“, promując ideę odpoczynku poprzez jogę, mindfulness i dźwięk. Uważa, że joga jest dla KAŻDEGO i KAŻDEGO CIAŁA bez względu na wiek, płeć, elastyczność, wagę czy status społeczny. Jej zajęcia są połączeniem uważnego ruchu z oddechem, w praktyce stawia bardziej na odczucia płynące z ciała niż wygląd asany, wierząc w mądrość ciała i szanując jego granice. A jako że pracuje także z dźwiękiem, jej sesjom relaksacyjnym z jogą Nidrą – której jest gorącą propagatorką – towarzyszą misy tybetańskie, gongi i inne niesamowite instrumenty z różnych zakątków świata.

Więcej informacji: