WIOSENNA ENERGIA

Wiosnę przywitamy w Willi Sattva w Karkonoszach. Razem z Gosią, którą już poznaliście w październiku na jogowym wyjeździe w Domu pod Lipą, zapraszamy na wspólny czas w górach. Wyjazd nazwałyśmy Wiosenną Energią bo taki też mamy zamiar, by po czasie zimowej drzemki i lekkiego otumanienia, przebudzić się i z nową energią przywitać słońce.

DLA KOGO:

DLA KOGO

Zajęcia jogi będą przeznaczone dla wszystkich chcących praktykować. Poziom zaawansowania w praktyce nie ma znaczenia. Będą to głównie zajęcia z vinyasy łagodnej i dynamicznej ale także zajęcia w oparciu o praktyki medytacyjne. Dużo relaksu, koncertów dźwiękiem, dużo mis i gongów i jogi nidry.

GDZIE:

GDZIE:

KIEDY:

KIEDY:

29.03-2.04 2022 r.

PLAN:

PLAN:

Szczegółowy plan pojawi się bliżej wyjazdu.

CO JEMY:

CO JEMY:

Samo dobro Jemy oczywiście wegetariańsko. W ciągu dnia mamy trzy posiłki – śniadanie, obiad i kolację.

INWESTYCJA:

INWESTYCJA:

Koszt 1450zł pokoje 2-3 osobowe
W cenie:
praktyki, opieka moja i Gosi, zakwaterowanie w ośrodku, wyżywienie, stały dostęp do ciepłej herbaty, wody.

W cenie:

Zadatek w wysokości 400 zł płatny przy rezerwacji. Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu lub na tydzień przed wyjazdem na wskazane konto. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny! Jest gwarancją rezerwacji miejsca i jako taki nie podlega zwrotowi.
Numer konta przesłany zostanie w mailu potwierdzającym zapis.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Wpłata zaliczki do 5 lutego 2023

Wpłata zaliczki do 5 lutego 2023

Dojazd we własnym zakresie.

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

Z KIM JEDZIESZ?

Z KIM JEDZIESZ?

Iza na pomoście

IZA

GOSIA SIEDZI Z MISAMI

GOSIA

Jogini, praktykująca od blisko 20 lat, od ponad 13 mieszkająca w Brukseli, gdzie od
zeszłego roku prowadzi zajęcia pod nazwą „Go for rest“, promując ideę odpoczynku poprzez jogę, mindfulness i dźwięk. Uważa, że joga jest dla KAŻDEGO i KAŻDEGO CIAŁA bez względu na wiek, płeć, elastyczność, wagę czy status społeczny. Jej zajęcia są połączeniem uważnego ruchu z oddechem, w praktyce stawia bardziej na odczucia płynące z ciała niż wygląd asany, wierząc w mądrość ciała i szanując jego granice. A jako że pracuje także z dźwiękiem, jej sesjom relaksacyjnym z jogą Nidrą – której jest gorącą propagatorką – towarzyszą misy tybetańskie, gongi i inne niesamowite instrumenty z różnych zakątków świata.

KONTAKT: info@izabelarzyskoyoga.pl

TELEFON: 668 067 395

Copyright © 2024 Izabela Rzysko Yoga | Powered by Izabela Rzysko Yoga