You are currently viewing WEEKEND Z JOGĄ W DOMU POD LIPĄ

WEEKEND Z JOGĄ W DOMU POD LIPĄ

  • Post category:wydarzenia

Moi Drodzy:)

po raz kolejny zapraszam Was na weekend z jogą. Na czas wyłączenia, wyciszenia i spokoju. Czas z oddechem i ruchem, który kocham. Znowu zależy mi na tym, byśmy na chwilę oderwali się od życia w Poznaniu i pozwolili sobie na czas tylko dla siebie bez telefonów, komputerów, zgiełku i drgań. Kwiecień to już taki czas wiosenny, pełen świeżości i okazji na oddech.

Jak zawsze zadbam o to, byście mieli wystarczająco dużo czasu dla siebie. Będzie czas na spacery po lesie, rozmowy, czytanie, bycie.

Zajęcia jogi będą przeznaczone dla wszystkich chcących praktykować. Poziom zaawansowania w praktyce nie ma znaczenia. Będą to głównie zajęcia z vinyasy łagodnej i dynamicznej, mogą pojawić się zajęcia z ashtangi.

Szanując Wasz i swój czas, na miejsce dla nas przychylne wybrałam Dom pod Lipą. Miejsce jest szczególne, bo położone na skraju pół, łąk i lasu w otulinie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Cisza, na której mi tak zależy, jest tam stałym bywalcem. Ci z was, którzy pozwolili sobie na czas w Domu pod Lipą w październiku, wiedzą, że to miejsce, które przyciąga.

Szczegóły wyjazdu:

Termin: 17-19 kwietnia 2020 r.

Miejsce: Dom pod Lipą, ul. Silna Nowa 4

additional info

Cena: całość 600 zł
zadatek 150 zł na konto przesłane w mailu potwierdzającym rezerwację miejsca. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny! Numer konta przesłany zostanie w mailu potwierdzającym zapis.

Cena: całość 600 zł

W cenie: praktyka, opieka instruktora, zakwaterowanie w ośrodku Dom pod Lipą, wyżywienie, stały dostęp do ciepłej kawy, herbaty, wody, odpoczynek na łonie natury, cisza i spokój.

Dojazd we własnym zakresie (zapewniony parking).

Rezerwacje i dodatkowe informacje: Aneta Masztaller, tel. 666 075 573, e-mail: info@izabelarzyskoyoga.pl

Rezerwacje i dodatkowe informacje: Aneta Masztaller, tel. 666 075 573, e-mail: info@izabelarzyskoyoga.pl

Przyjazd w piątek, wyjazd w niedzielę

Szczegółowy plan będzie gotowy w lutym zaraz po moim powrocie z Indii.