You are currently viewing WEEKEND W DOMU POD LIPĄ – PAŹDZIERNIK

WEEKEND W DOMU POD LIPĄ – PAŹDZIERNIK

  • Post category:wydarzenia

Po raz kolejny i znowu w październiku zapraszam Was na weekend z jogą. Na czas wyłączenia, wyciszenia i spokoju. Czas z oddechem i ruchem, który kocham. Znowu zależy mi na tym, byśmy na chwilę oderwali się od życia w Poznaniu i pozwolili sobie na czas tylko dla siebie bez telefonów, komputerów, zgiełku i drgań.
Jak zawsze zadbam o to, byście mieli wystarczająco dużo czasu dla siebie. Będzie czas na spacery po lesie, rozmowy, czytanie, bycie.
Zajęcia jogi będą przeznaczone dla wszystkich chcących praktykować. Poziom zaawansowania w praktyce nie ma znaczenia. Będą to głównie zajęcia z vinyasy łagodnej i dynamicznej, mogą pojawić się zajęcia z ashtangi.

Szanując Wasz i swój czas, na miejsce dla nas przychylne wybrałam Dom pod Lipą. Miejsce jest szczególne, bo położone na skraju pół, łąk i lasu w otulinie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Cisza, na której mi tak zależy, jest tam stałym bywalcem. Ci z was, którzy pozwolili sobie na czas w Domu pod Lipą w ubiegłym roku w październiku, wiedzą, że to miejsce, które przyciąga.

Szczegóły wyjazdu:
Termin: 2-4 października 2020 r.
Miejsce: Dom pod Lipą, ul. Silna Nowa 4
64-361 Miedzichowo

Szczegóły wyjazdu:

Cena: całość 600 zł
zadatek 150 zł na konto przesłane w mailu potwierdzającym rezerwację miejsca. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny! Numer konta przesłany zostanie w mailu potwierdzającym zapis. Dotyczy osób, które nie wpłaciły zadatku na kwietniowy wyjazd.
W cenie: praktyka, opieka instruktora, zakwaterowanie w ośrodku Dom pod Lipą, wyżywienie, stały dostęp do ciepłej kawy, herbaty, wody, odpoczynek na łonie natury, cisza i spokój.
Dojazd we własnym zakresie (zapewniony parking)

Cena: całość 600 zł

zadatek 150 zł

Rezerwacje i dodatkowe informacje: Iza tel. 668 067 395 lub Aneta Masztaller, tel. 666 075 573, e-mail: info@izabelarzyskoyoga.pl

Przyjazd w piątek, wyjazd w niedzielę
Szczegółowy plan będzie gotowy wkrótce.

visit the site