You are currently viewing WEEKEND Z JOGĄ W DOMU POD LIPĄ – GRUDZIEŃ

WEEKEND Z JOGĄ W DOMU POD LIPĄ – GRUDZIEŃ

  • Post category:wydarzenia

Wyjazd jogowy w kwietniu z wiadomych powodów został odwołany, dlatego będąc w Domu pod Lipą kilka dni temu, pomyślałam dlaczego by nie spróbować zaszyć się w tym pięknym miejscu zimową porą. Początek grudnia mógłby być dobrym czasem, by prócz jogi posiedzieć przy kominku i z dobrym nastawieniem skierować myśli w stronę nadchodzącego nowego roku.
Znowu zależy mi na tym, byśmy na chwilę oderwali się od życia w Poznaniu i pozwolili sobie na czas tylko dla siebie bez telefonów, komputerów, zgiełku i drgań.
Jak zawsze zadbam o to, byście mieli wystarczająco dużo czasu dla siebie. Będzie czas na spacery, rozmowy, czytanie, i bycie przy kominku.

Zajęcia jogi będą przeznaczone dla wszystkich chcących praktykować. Poziom zaawansowania w praktyce nie ma znaczenia. Będą to głównie zajęcia z vinyasy łagodnej i dynamicznej, mogą pojawić się zajęcia z ashtangi.
Szanując Wasz i swój czas, na miejsce dla nas przychylne wybrałam Dom pod Lipą. Miejsce jest szczególne, bo położone na skraju pół, łąk i lasu w otulinie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Cisza, na której mi tak zależy, jest tam stałym bywalcem.

Szczegóły wyjazdu:

Cena: całość 600 zł

zadatek 150 zł na konto przesłane w mailu potwierdzającym rezerwację miejsca. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny! Numer konta przesłany zostanie w mailu potwierdzającym zapis.

zadatek 150 zł

W cenie: praktyka, opieka instruktora, zakwaterowanie w ośrodku Dom pod Lipą, wyżywienie, stały dostęp do ciepłej kawy, herbaty, wody, odpoczynek na łonie natury, cisza i spokój.
Dojazd we własnym zakresie (zapewniony parking).

Rezerwacje i dodatkowe informacje: Iza tel. 668 067 395 lub Aneta tel. 666 075 573, e-mail: info@izabelarzyskoyoga.pl

Przyjazd w piątek, wyjazd w niedzielę
Szczegółowy plan będzie gotowy wkrótce.

click to investigate

Zapraszam