Praktyka medytacji

Zapraszam na praktykę medytacji w oparciu o MBSR.

Spotkanie odbędzie się 15 marcao o 19.30 w Jasnej Aurze na os. Chrobrego 110A. Spotkanie potrwa godzinę.

www.jasnaaura.pl

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisać można się telefonicznie 668 067 395 (whatsapp też) lub pisząc mail izabelarzyskoyoga@gmail.com, messenger też może być.

Obowiązuje zapisanie się, proszę to uszanować.

Udział w spotkaniu jest za dowolną opłatą, jeśli poczujesz, że chcesz zostawić symboliczną kwotę, będzie taka możliwość.

Chcę by ten czas był odpowiedzią na potrzebę moją i innych osób z Poznania by taka grupa powstała. Jestem pewnie tylko takim organizatorem, twórcą może, byśmy także mieli taką przestrzeń na praktykę.
Spotkania, na początek nie długie, są skoncentrowane konkretnie na praktykach zaczerpniętych z programu Mindfulness Based Stress Reduction (Redukcja Stresu poprzez Uważność), programu stworzonego przez Jona Kabata-Zinna, który przeniósł na grunt psychoterapii praktyki medytacyjne zaczerpnięte z tradycji buddyjskiej.
Od kilku lat jeżdżę na spotkania medytacyjne organizowane i prowadzone przez Tomasza Kryszczyńskiego. To właśnie Jego sposób prowadzenia spotkań, jego rodzaj wrażliwości i wiele innych czynników, które zostawię dla siebie, sprawiły, że wybrałam Jego na osobę, z którą chcę tą drogą podążać, gubić się, wątpić i doświadczać.
Jeszcze raz podkreślam, spotkania nie mają charakteru kursu czy szkolenia.
Prowadzenie Iza i Adam 

KONTAKT: info@izabelarzyskoyoga.pl

TELEFON: 668 067 395

Copyright © 2024 Izabela Rzysko Yoga | Powered by Izabela Rzysko Yoga