PRAKTYKA MEDYTACJI

Po raz trzeci zapraszam na praktykę medytacji w oparciu o MBSR.
Trzecie spotkanie odbędzie się 12 stycznia o 19.30 w Jasnej Aurze na os. Chrobrego 110A. Spotkanie potrwa godzinę.
https://jasnaaura.pl/
Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisać można się telefonicznie 668 067 395 (whatsapp też) lub pisząc mail izabelarzyskoyoga@gmail.com, messenger też może być.
Obowiązuje zapisanie się, proszę to uszanować.
Udział w spotkaniu jest za dowolną opłatą, jeśli poczujesz, że chcesz zostawić symboliczną kwotę, będzie taka możliwość.

Chcę by ten czas był odpowiedzią na potrzebę moją i innych osób z Poznania by taka grupa powstała. Jestem pewnie tylko takim organizatorem, twórcą może, byśmy także mieli taką przestrzeń na praktykę.
Spotkania, na początek nie długie, są skoncentrowane konkretnie na praktykach zaczerpniętych z programu Mindfulness Based Stress Reduction (Redukcja Stresu poprzez Uważność), programu stworzonego przez Jona Kabata-Zinna, który przeniósł na grunt psychoterapii praktyki medytacyjne zaczerpnięte z tradycji buddyjskiej. Od kilku lat jeżdżę na spotkania medytacyjne organizowane i prowadzone przez Tomasza Kryszczyńskiego. To właśnie Jego sposób prowadzenia spotkań, jego rodzaj wrażliwości i wiele innych czynników, które zostawię dla siebie, sprawiły, że wybrałam Jego na osobę, z którą chcę tą drogą podążać, gubić się, wątpić i doświadczać. Jeszcze raz podkreślam, spotkania nie mają charakteru kursu czy szkolenia. Dziękuję Tomaszowi Kryszczyńskiemu za zielone światło dla grupy, wsparcie i ten rodzaj akceptacji, który mnie buduje oraz Adamowi Powiertowskiemu za permanentną wiarę we mnie od momentu, gdy się poznaliśmy.

KONTAKT: info@izabelarzyskoyoga.pl

TELEFON: 668 067 395

Copyright © 2024 Izabela Rzysko Yoga | Powered by Izabela Rzysko Yoga