PAŹDZIERNIK ZE SPECJALNĄ GOŚCINIĄ

Mamy listopad, prawie cały miesiąc minął od momentu jak wróciliśmy z pięknego wyjazdu, kolejnego już do Domu pod Lipą.  Ten, jak każdy był wyjątkowy, nie dlatego, że jak zwykle dopisała pogoda, ale poprzez obecność specjalnej gościni, mojej dobrej, bratniej duszy Gosi (GoforRest), która przyleciała do nas z Belgii.

Uraczyła nas całym dobrem jaki ma w sobie, zatroszczyła się o to byśmy wszystkie wypoczęły i zrelaksowały się w rytmie jej prowadzenia. Niektóre z nas mogły doświadczyć cudownej chwili podczas masażu dźwiękiem.

Dla mnie to też był piękny czas, one zawsze są dobre i piękne, ale tym razem byłam z Gosią, z którą się odnalazłyśmy po długim czasie i to na ścieżce, o której wcześniej nie sądziłyśmy, że będzie naszą. Dałyśmy sobie, jak przypuszczam, dużo dobrego, dużo radości, ciepła, zrozumienia, akceptacji. I mogę być wdzięczna za ten czas z nią, bo wraz z tym czasem przyszło zrozumienie, akceptacja również, spokój i nadzieja.

Nie mówię koniec, przeciwnie, po tym wyjeździe chcę jeszcze raz tego doświadczyć i tym razem w innych okolicznościach przyrody. Postanowiłyśmy jeszcze raz Was zaprosić na wspólny wyjazd w przyszłym roku.

Szczegóły wkrótce.

KONTAKT: info@izabelarzyskoyoga.pl

TELEFON: 668 067 395

Copyright © 2024 Izabela Rzysko Yoga | Powered by Izabela Rzysko Yoga