You are currently viewing ODDYCHANIE CAŁYM CIAŁEM

ODDYCHANIE CAŁYM CIAŁEM

  • Post category:wydarzenia

6 lipca w Warszawie brałam udział w warsztacie „Oddychanie całym ciałem”, który zorganizowała Justyna Jaworska.

Tak sobie z tym, co usłyszałam długo pobyłam, jadąc pociągiem do domu. Układałam się trochę z tym, co zaobserwowałam, co przećwiczyłam, o czym nie miałam pojęcia, a o czym miałam, tyle że moja wiedza była zbyt pobieżna.

Bardzo dziękuję tym cudownym kobietom Ewelina Tyszko-Bury Agnieszka Cytowicz przede wszystkim za otwartość w dzieleniu się wiedzą, która dla niektórych kobiet ciągle jest wiedzą, bardzo wstydliwą i przez to spychaną w czeluści „nie chcę o tym rozmawiać”.

Na jodze dbamy o ciało, rozciągamy mięśnie, wzmacniamy core, budujemy siłę, oddychamy. Nastawieni na takie czy inne asany pogłębiające naszą praktykę, zapominamy o mięśniach dna miednicy, tych mięśniach, które są dla nas kobiet takie ważne.

Jakiś czas temu moja nauczycielka Agnieszka Wielobób prowadziła piękne warsztaty na ten temat, później temat wracał na naszych wakacyjnych wyjazdach. Po wczorajszym warsztacie ta moja wiedza jest już znacznie większa, ładnie się poszerza, ale jednak ciągle mi mało.

Moje grupy poniedziałkowa i czwartkowa, na specjalne życzenie, dostają ode mnie zawsze kilka ćwiczeń na mięśnie dna miednicy, które wplatam w przygotowany program. 

Dziękuję Justyna Jaworska za zorganizowanie warsztatów i za wyrozumiałość dla mojej osoby❤

poniżej link do miejsca w którym dziewczyny pracują
Renort – Słuchając Ciała
https://przychodnie-rsc.pl/