You are currently viewing JESIENNY WEEKEND Z JOGĄ

JESIENNY WEEKEND Z JOGĄ

  • Post category:wydarzenia

Moi drodzy, po raz drugi zapraszam Was na weekend z jogą. Na czas wyłączenia, wyciszenia i spokoju. Czas z oddechem i ruchem, który kocham. Zależy mi na tym, byśmy na chwilę oderwali się od codziennego życia i pozwolili sobie na czas tylko dla siebie bez telefonów, komputerów, zgiełku i drgań.

Oprócz jogi zadbam o to, byście mieli wystarczająco dużo czasu dla siebie. Będzie czas na spacery po lesie, rozmowy, czytanie na bycie ze sobą, którego czasami brakuje na co dzień.

Zajęcia jogi będą przeznaczone dla wszystkich chcących praktykować. Poziom zaawansowania w praktyce nie ma znaczenia.

Szanując Wasz i swój czas, na miejsce dla nas przychylne wybrałam Dom pod Lipą. Miejsce jest szczególne, bo położone na skraju pół, łąk i lasu w otulinie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Cisza, na której mi tak zależy, jest tam stałym bywalcem.

Szczegóły wyjazdu:

Koszt:
500 zł – przy zapisach do 9 września
550 zł przy zapisach po 9 września
zadatek 180 zł (wpłata na konto przesłane w mailu potwierdzającym rezerwację miejsca) jest 100% rezerwacją miejsca. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie, oznacza rezygnację uczestnika. Zadatek jest bezzwrotny!

Dojazd we własnym zakresie (zapewniony parking)

website link

Rezerwacja i dodatkowe informacje: izabelarzyskoyoga@gmail.com lub info@izabelarzyskoyoga.pl lub pod numerem telefonu 666 075 573.

Przyjazd w piątek, wyjazd w niedzielę – godziny oraz szczegółowy rozkład na wszystkie dni, podam wkrótce.