DOM JESIONÓW

Na wiosnę zapraszam Was do Kotliny Kłodzkiej. Razem z Gosią, którą już znacie, zapraszam na wspólny czas w górach. Wiosenny czas z jogą ma być czasem, który lubię szczególnie czyli takim byciem w zgodzie ze sobą i dzieleniem się tym z innymi. Chciałabym wraz z Gosią, abyście przez moment poczuli, że jest możliwa zgoda na bycie ze sobą i bycie sobą, nie tylko podczas wyjazdu. Tę myśl, energię i poczucie, chciałabym byście nieśli w codzienności. I bezustannie to powtarzam.

DLA KOGO:

Zajęcia jogi będą przeznaczone dla wszystkich chcących praktykować. Poziom zaawansowania w praktyce nie ma znaczenia. Będą to głównie zajęcia z vinyasy łagodnej i dynamicznej, ale także zajęcia w oparciu o praktyki medytacyjne. Dużo relaksu, koncertów dźwiękiem, dużo mis i gongów i jogi nidry.

GDZIE:

Dom Jesionów, Kotlina Kłodzka

www.domjesionow.pl

KIEDY:

10.04-14.04 2024 r.

PLAN:

Szczegółowy plan pojawi się bliżej wyjazdu.

CO JEMY:

Samo dobro. Jemy oczywiście wegetariańsko. W ciągu dnia mamy trzy posiłki – śniadanie, obiad i kolację. Zaproszenie na ten wyjazd przyjęła Ania, która była z nami jesienią i to jest moje wielkie szczęście.

INWESTYCJA:

Koszt 1600 zł pokoje 2-3 osobowe

W cenie:

praktyki, opieka moja i Gosi, zakwaterowanie w ośrodku, wyżywienie, stały dostęp do ciepłej herbaty, wody.

Zadatek w wysokości 400 zł płatny przy rezerwacji. Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu lub na tydzień przed wyjazdem na wskazane konto. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny! Jest gwarancją rezerwacji miejsca i jako taki nie podlega zwrotowi.


Numer konta przesłany zostanie w mailu potwierdzającym zapis.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Wpłata zaliczki do końca lutego 2024

Dojazd we własnym zakresie. Chętnie tu pomagam.

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

Napisz do mnie lub zadzwoń: Iza tel. 668 067 395, e-mail: info@izabelarzyskoyoga.pl

Tym razem dołączy do nas Agata Karlińska nasza refleksolożka i dbająca o nas od dawna dobra dusza.

Z KIM JEDZIESZ?

Iza

Znalazłam jogę wcale jej nie szukając. Pojawiła się w moim życiu w 2009 roku i już została.
Choć zawsze powtarzałam, że joga jest jedna, że nie ma podziałów na style, że to, że rozwijamy matę, jest najważniejsze i nasza praktyka zgodna z oddechem, różne jej style pojawiały się na mojej macie. Pozostała Ashtanga Vinyasa Joga, moja osobista praktyka, ta, która daje mi dużo siły i która wzmacnia mnie nie tylko fizycznie ale przede wszystkim psychicznie.
Z czasem zaczęłam zagłębiać się w filozofię jogi, pranayamę i medytację, doświadczać jej nie tylko fizycznych dobrodziejstw.
Praktykę pogłębiałam pod okiem Sharatha Joisa będąc w Indiach w Mysore w 2016, 2017 i 2019 roku oraz u Sharmili Desai na Goa w 2020 roku. Moim pierwszym nauczycielem był i nadal jest Mateusz Deker autoryzowany do uczenia przez Sharatha Joisa (KPJAYI Authorized level 2).
Liczne kursy, nie tylko nauczycielskie, oraz warsztaty, pozwoliły mi stanąć po drugiej stronie maty i odczuwać przyjemność i błogość w prowadzeniu zajęć. Staram się na każdych, w sposób mało inwazyjny, delikatny i spójny, przekazywać czym jest praktyka jogi, jakie transformujące ma działanie, jakie płyną z niej korzyści i jak zmienia się Twoje życie.
O doświadczeniu możesz poczytać tu: https://izabelarzyskoyoga.pl/o-mnie/

Gosia

Jogini, praktykująca od blisko 20 lat, od ponad 13 mieszkająca w Brukseli, gdzie od zeszłego roku prowadzi zajęcia pod nazwą „Go for rest“, promując ideę odpoczynku poprzez jogę, mindfulness i dźwięk. Uważa, że joga jest dla KAŻDEGO i KAŻDEGO CIAŁA bez względu na wiek, płeć, elastyczność, wagę czy status społeczny. Jej zajęcia są połączeniem uważnego ruchu z oddechem, w praktyce stawia bardziej na odczucia płynące z ciała niż wygląd asany, wierząc w mądrość ciała i szanując jego granice. A jako że pracuje także z dźwiękiem, jej sesjom relaksacyjnym z jogą Nidrą – której jest gorącą propagatorką – towarzyszą misy tybetańskie, gongi i inne niesamowite instrumenty z różnych zakątków świata.
Więcej informacji: www.goforrest.be
Gosia.forrest@gmail.com
IG: @go_for_rest
FB: forrest.by.gosia

Ania

RADOSTAN

www.radostan.pl

Agata Karlińska Refleksolożka

www.refleksolog-agata-karlinska.business.site

KONTAKT: info@izabelarzyskoyoga.pl

TELEFON: 668 067 395

Copyright © 2024 Izabela Rzysko Yoga | Powered by Izabela Rzysko Yoga