You are currently viewing ASTHANGA VINYASA YOGA NA NARAMOWICACH

ASTHANGA VINYASA YOGA NA NARAMOWICACH

  • Post category:wydarzenia

Chciałam się z Wami podzielić informacją, która jest dla mnie bardzo ważna i do której dojrzewałam długo.

Zaczynam prowadzić regularne zajęcia z Ashtanga Vinyasa Yogi na Naramowicach. Część z Was pewnie już zna to maleńkie miejsce na ul. Abrahama 18. Po wielu dniach namysłu, po wielu mailach, rozmowach z uczestnikami dwóch spotkań, które miały miejsce w październiku, zdecydowałam się prowadzić Ashtange Vinyasę Yogę. Postanowiłam listopad zrobić takim miesiącem sprawdzającym. Będziemy praktykować Pierwszą Serię Prowadzoną (czyli ja będę rozliczać w sanskrycie praktykę) do połowy serii czyli do Navasany plus pozycje końcowe i relaks oczywiście.

Bardzo mi zależy na miejscu, w którym praktykuje się zgodnie z tradycją czyli w duchu tego, czego doświadczyłam jeżdżąc do Indii i czym mogę się z Wami podzielić. Dlatego będę rozliczać w sanskrycie, będę wspominać o różnicach, których możecie doświadczyć w różnych szkołach, ale pomimo mojej akceptacji do tych różnic, będziemy praktykować według tradycji z Mysore. Praktykujemy zgodnie z fazami księżyca czyli podczas pełni i nowiu nie praktykujemy, stąd w grafiku zobaczycie małą zmianę w listopadzie, bo 23 listopada przypada nów księżyca. 

Ponieważ mam świadomość, że mogą się pojawić osoby, które będą w tej praktyce po raz pierwszy, pozwolę sobie na krótkie wprowadzenia bądź modyfikacje danych asan, po to, by każdy czuł, że to praktyka dla niego.

Będą też bonusy i po praktyce zawsze czas na herbatę i uwaga będę piekła ciacha. Noszę się też z zamiarem w kolejnym miesiącu z zajęciami Mysore (opowiem o nich).

Na potrzeby organizacyjne nazywam to miejsce: Yoga Shala na Naramowicach.

you could try this out
Yoga Shala na Naramowicach

Zapisy jeszcze w listopadzie muszą odbywać się bezpośrednio u mnie, telefonicznie lub mailowo, mam też WhatsApp. Ilość miejsc jest ograniczona. Możecie się zdecydować na jednorazowe zajęcia lub od razu na wszystkie pięć w miesiącu. Koszt jednych zajęć to 40 zł. Nadal jeszcze płatność gotówką na miejscu.

Zapraszam, to moje takie małe dziecko, mój pomysł, który kiełkował od kilku lat, tym bardziej się na ten czas cieszę.

Do zobaczenia