Dom pod Lipą

Trochę w odpowiedzi na liczne pytania, dlaczego nie ma mnie w grafikach szkół pod napisem Ashtanga skoro tyle warsztatów i kursów za mną, postanowiłam zorganizować ten wyjazd. Trochę takie moje małe dziecko, taki mój w pełni pomysł, by pokazać, że Ashtanga Yoga to styl jogi, który z dynamizmem nie ma nic wspólnego. Że nawet w tym stylu, a może przede wszystkim w tym stylu, wzmacnianie ciała jest spójne z łagodnością, spokojem i dobrem dla ciała i umysłu. I cokolwiek by nie mówić o tej praktyce, że kontuzyjna, dynamiczna, szybka, jest zawsze i przede wszystkim transformującym wydarzeniem. Każdy kto doświadczył tego pięknego stanu, jest na to dobrym przykładem.

Tym razem na wyjazd zaprosiłam Natalię, której praktykę obserwuję, odkąd się poznałyśmy. Myślę, że obie mamy w sobie chęć by przekonać osoby, które zdecydują się na wyjazd, że to piękna praktyka, której niepotrzebnie przyklejono niemającą z rzeczywistością nic wspólnego etykietę. Lubię Natalii zaangażowanie w praktykę i lubię ją tak po prostu, takie spotkania wydarzają się i pięknie trwają.

Podczas wyjazdu nie zabraknie zajęć z Vinyasy, która w naturalny sposób będzie uzupełnieniem czy jak kto woli dodatkiem dla Ashtangi.

Obie zaopiekujemy się Wami w szczególny sposób, wyjaśnimy, doradzimy, podpowiemy i podzielimy się tym, co wiemy i czego doświadczyłyśmy.

Na miejsce nam przychylne wybrałam Dom pod Lipą Miejsce jest szczególne, bo położone na skraju pół, łąk i lasu w otulinie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Cisza, na której mi tak zależy, jest tam stałym bywalcem.

 DLA KOGO:

Zajęcia będą przeznaczone dla wszystkich chcących praktykować i nauczyć się sekwencji Ashtangi. Poziom zaawansowania w praktyce nie ma znaczenia.

GDZIE:

Miejsce: Dom pod Lipą, ul. Silna Nowa 4
64-361 Miedzichowo

KIEDY:

1-4 grudnia 2022 r.

PLAN:

Szczegółowy plan pojawi się bliżej wyjazdu i otrzyma go każdy uczestnik. Na pewno będzie wystarczająco praktyki, pranayamy i relaksu, który tez jest ważnym elementem praktyki.

CO JEMY:

Samo dobro:-) jedzenie przygotowuje Sylwia, która potrafi wyczarować cuda. Jemy oczywiście wegetariańsko. W ciągu dnia mamy trzy posiłki – śniadanie, obiad i na kolację zupę.

KOSZT:

850 zł

Zaliczka w wysokości 200 zł płatna przy rezerwacji. Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu. Brak wpłaty zaliczki w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji.
Zaliczka jest bezzwrotna! Jest gwarancją rezerwacji miejsca i jako taka nie podlega
zwrotowi.

Numer konta przesłany zostanie w mailu potwierdzającym zapis.

Ilość miejsc jest ograniczona

Wpłata zaliczki do 31 października 2022

31 października 2022

W cenie: praktyka, opieka instruktorów, zakwaterowanie w ośrodku Dom pod Lipą, wyżywienie, stały dostęp do ciepłej kawy, herbaty, wody.

  • Dojazd we własnym zakresie (zapewniony parking)

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

Napisz do mnie lub zadzwoń: Iza tel. 668 067 395, e-mail:

O Natalii możecie poczytać tutaj:

KONTAKT: info@izabelarzyskoyoga.pl

TELEFON: 668 067 395

Copyright © 2024 Izabela Rzysko Yoga | Powered by Izabela Rzysko Yoga